EkspressJob
www.ekspressjob.ee on Ekspress Meedia AS-le kuuluv töökuulutusi vahendav portaal, mis pakub oma teenuseid alates 2008. aasta kevadest.
Kuna Eesti Ekspressi paberlehe töökuulutuste rubriik on aastaid turuliider töökuulutuste turul, pakume lisaks paberlehele ka Internetis operatiivsemaid töötajate leidmise võimalusi.

  • EkspressJob on lihtne ja ilma üleliigse lisamaterjalita keskkond, mis pakub ainult haritud ja kogemustega tööotsijatele mõeldud kuulutusi.
  • EkspressJobi kasutades on tööpakkujal hea võimalus leida just endale vajalik spetsialist igal nädalapäeval, ta ei pea ootama kolmapäeval paberlehe ilmumist.
  • Meie eesmärgiks on olla parim spetsialistide ja juhtide sihtrühmakohaseid tööpakkumisi koondav keskkond.

Eesmärgi saavutamiseks kasutame kõiki Ekspress Grupi väljaandeid prindis; Ekspressi, Päevalehe ja LP digilehtesid ja veebikeskkondi, Delfit, Facebooki ja otsepostitusi.

Tööotsing
Tööpakkumiste lihtsaks ja kiireks leidmiseks on EkspressJob välja arendanud mugava otsingu, mille abil saab sobivaid pakkumisi otsida korraga mitme kriteeriumi järgi ning säilitada oma üleslaetud CV süsteemis.

Tööpakkuja võimalused
Tööpakkuja saab ühest mugavast kohast tellida kuulutuse avaldamise Ekspressjob.ee keskkonda, Eesti Ekspressi paberkandja töökuulutuste rubriiki, Eesti Päevalehte või Maalehte ning meie digilehtedesse. Kandideerijate CV-d saabuvad kõik otse tööandja e-postile, kuid säilitatakse ka keskkonnas.

Keskkonnas on mugav CV-sid sorteerida, printida, kommenteerida ning kommentaaridega kolleegile edasi saata. Samuti saab mugavalt ning lihtsalt saata kandideerijatele äraütlemiskirju.

Töökuulutuste avaldamiseks EkspressJobi keskkonnas on kolm võimalust:

  • standardne töökuulutus EkspressJobi ette nähtud tekstiväljadega
  • kuulutus pildina (valmiskujundusena)
  • võimalus suunata tööotsija kuulutusega tutvuma oma kodulehele

Kandideerimine on võimalik nii läbi EkspressJobi keskkonna kui ka suunata tööotsija oma kodulehele kohta, kus on selleks sobiv võimalus olemas.

Kuulutusele on võimalik lisada linkidena viiteid ettevõtte olulise informatsiooni kohta nagu näiteks majandustulemused eelmisel kvartalil.
Igale EkspressJobis ilmunud töökuulutusele määratakse ID number, millega see on kergesti leitav.

Tegeleme pidevalt arendustööga, et muuta portaali veelgi mugavamaks. Kõik ettepanekud on väga oodatud Ekspress  Meedia töökuulutuste müügijuhi Margit Laasnurm e-posti aadressile margit.laasnurm@ekspressmeedia.ee või telefonile 661 3336.